Premiera nowego winylowego singla MOSKWY

Nowy singiel Moskwy, wydany na czarnej płycie, zatytułowany „Moskwa Urodziny Live in Pamela”, będzie miał premierę w HRPP w Toruniu, w najbliższy poniedziałek 20 sierpnia 2012 roku.

Akustycznie zagrają ikony polskiego undergroundu : Paweł ” Guma” Gumola, Darek „Maleo” Malejonek oraz Paweł „Kelner” Rozwadowski.

Towarzyszyć im będą muzycy z ich zespołów : Adam Mościcki ( Maleo Reggae Rockers ) oraz Kazimierz Dolny (ex projekt SZMATA ). Koncert odbędzie się w dwóch setach. ” Gospodarzem ” pierwszego będzie Kelner zaś drugiego Guma i Maleo.

W trakcie koncertu premiera kolejnego winylowego wydawnictwa HRPP RECORDS ( wytwórni reprezentującej HARD ROCK PUB PAMELA ). Tym razem jest to singiel zawierający materiał z urodzin MOSKWY, które odbyły się w HARD ROCK PUBIE PAMELA 12.12.2010 roku. Na winylowej EP-ce znajdziecie 3 utwory z udziałem takich gości jak Darek ” Maleo” Malejonek, Grzegorz „Gelo” Sakerski oraz zespół ABERDEEN. Pamiętny koncert, świetna płytka zawierająca doskonały materiał zmiksowany przez Marcina Lampkowskiego. Autorem okładki jest Marcin Treichel zaś zdjęć na niej zamieszczonych Rafał Gawlik. Label przygotował Mariusz Murawski

4 thoughts on “Premiera nowego winylowego singla MOSKWY

  • Co wy pierdzielicie , co z tego że to stare odgrzewane kotlety ale w dojrzałym wykonaniu . Mam wszystkie stare wersje nie dorastają do pięt nowemu wykonowi . To jest zajebista kapela a teksty i muza jest nieśmiertelna !!!!!! Moja 8 córa zna wszystkie kawałki na pamięć i choć nie pamięta tamtych czasów to ja to porwało . Jej marzeniem jest koncert na żywo i chyba czas jej to pokazać . Do zobaczenia w Warszawie .

  • Żenada. ‚Tribute to Moskwa’ gdzie ? Potraficie tylko kłamać. Żadnego szacunku dla fanów,których własnie za takie zachowania coraz mniej będzie,żadnego szacunku dla kapel,które dla was zrobiły nagrania na ‚Tribute to Moskwa’.Porażka.

  • To żenada żeby reaktywować się kilkanaście lat temu i przez ten czas nie zrobić żadnych nowych kawałków tylko oszukiwać fanów serwując im odgrzewane kotlety w postaci trzeciej już epki i płyty cd. Ci co chcą od dawna mają te nagrania w swoich archiwach i to pochodzące z najlepszych złotych lat. To samo odnosi się do Rejestracji. W sumie bronią się tylko Abaddon i Xenna które w swoich reaktywacjach były konstruktywne (zrobili nowe utwory!!!)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *